tr    en

HAKKIMIZDA

Hazar Mobilya, 1986'dan beri ürettiği dekoratif ve kaliteli mobilya tasarımlarıyla sektör içerisinde kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Tasarımlarının özgünlüğünü hammadde kalitesiyle birleştiren Hazar Mobilya, diğer taraftan yaptığı mobilya ihracatıyla ülke ekonomisine de katkıda bulunmaya devam ediyor.

Halen 4000 m2 kapalı alanında imalatını devam ettiren firmanın bir taraftan müşteri taleplerini karşılayabilmek, bir taraftan da ürünlerini doğru kategorilendirebilmek adına markalaşma çalışmaları son hız devam ediyor. Bu marklaşma anlayışıyla 2011 yılında ihracata yönelik ürünleri için “MORİVA” markasını oluşturan firma,bundan böyle MORİVA adı altında klasik, modern ve avantgarde tanıtımı ve reklamını yapmaya devam edecek.

İhracatını, 25 yıllık tecrübesinin getirdiği birikimle yönlendirip, ihracat yaptığı ülkelerin tarzına uygun kaliteli ve estetik mobilyalar üretmektedir. İhracat yapılacak mobilyalar kategorisindeki tasarımlarını, o ülkelerin yerel kültürlerinden esinlenerek yaratan firmanın Dubai ve Azerbaycan'da distribütörlükleri bulunuyor.